DÜNYA TURİZM FORUMU’NDA KURULAN BYEGM STANDI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

DÜNYA TURİZM FORUMU’NDA KURULAN BYEGM STANDI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Türkiye turizmine yönelik tanıtıcı çalışmalarının sergilendiği BYEGM standı, Dünya Turizm Forumu katılımcılarından yoğun ilgi görüyor.

BYEGM standında, dünyanın her yerinden 35 seyahat blog yazarının Türkiye’nin çeşitli bölgeleri ile ilgili yazdıkları ve fotoğraflarından oluşan ‘Blogbook Turkey’ ve 4 mevsim turizmin adresi dev açık hava müzesi Türkiye’yi çok bilinen ve saklı kalmış yönleriyle anlatan “Türkiye Seni Bekliyor” kitapçığı konuklara sunuluyor.

Yerli, yabancı yüzlerce ziyaretçiyi ağırlayan standın konukları arasında Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek de vardı. Şimşek Türkiye’nin doğal güzellikleri ve kültürel mirasını tanıtan kitapları inceledi.

25 ülkeden gelen 3 binden fazla misafire ev sahipliği yapan Dünya Turizm Forumu’na dünya medyasından da büyük ilgi söz konusu. Ulusal ve uluslararası basın mensupları Dünya Turizm Forumu'nu BYEGM Basın Merkezi'nden duyuruyor.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenen ve BYEGM’nin de paydaşı olduğu Forum, 18 Şubat'a kadar İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.